IV. Mesefesztivál - Családi művészeti fesztivál

Tervezett program:
márc. 1. csütörtök
10.oo Cibere vajda és Konc király (Bábelőadás – Kabóca Bábszínház)
14.oo Cibere vajda és Konc király (Bábelőadás – Kabóca Bábszínház)
17.oo Lázár Ervin meséi - Pompor Zoltán mesekutató előadása, utána beszélgetés a Csodaceruza gyermekirodalmi folyóirat szerzőivel és a Naphegy könyvkiadó könyvbemutatója (Megyei Könyvtár, Nagy László terem)
19.oo Indiai mesék táncban – Somi Panni barathanátjam táncművésznő estje (Kabóca Bábszínház)
21.oo A bárány megkísértése – Szilágyi Andor felnőtt meséje a Feleselők Színpad előadásában (Kabóca Bábszínház)

márc. 2. péntek
10.oo Szekrénymesék (Bábelőadás – Latinovits Zoltán Játékszín)
14.oo Szekrénymesék (Bábelőadás – Latinovits Zoltán Játékszín)
17.oo Szekrénymesék (Bábelőadás – Latinovits Zoltán Játékszín)
Előadás után beszélgetés Mosonyi Alíz meseírónővel és Székely Andrea bábrendezőnővel, az előadás alkotóival (Latinovits Zoltán Játékszín)
19.oo Kedvenc meséink – Ismert közéleti személyiségek, a Kabóca Bábszínház barátai olvassák kedvenc meséiket családias hangulatban hajnalig (Latinovits Zoltán Játékszín)

márc. 3. szombat
10.oo A Piroska és a farkas műhelytitkai – Interaktív játék Piroska és a farkas című készülő bábelőadásunkkal, a rendezőnő Kuthy Ágnes közreműködésével (Kabóca Bábszínház)
11.oo Csató Kata játszóháza – Játsszunk együtt mesét tárgyakkal! (Kabóca Bábszínház)
16.oo Bábsimogató avagy a bábok, amikkel játszunk – Pályi János bábművész interaktív bábmutogatása (Megyei Könyvtár, Kisfaludy terem)
17.oo Az ördög kilenc kérdése – A Ládafia Bábszínház bábelőadása (Megyei Könyvtár, Kisfaludy terem)
18.oo Színes mesék – Diavetítés (Megyei Könyvtár, Nagy László terem)
19.oo A Bran együttes koncertje sok mesével, táncházzal – ír, breton, ószirmi zene-, mese- és táncvilág (Megyei Könyvtár, Kisfaludy terem)

márc. 4. vasárnap
9.oo Mese matiné (Kabóca Bábszínház) Játszóház és játéktér
10.oo Amikor Krisztus urunk a földön járt Szent Péterrel– Róka Szabolcs meseszínháza
11.oo Gyerektáncház – Róka Szabolcs és barátai közreműködésével
12.3o Meseváros – Közös mesélés és a születő mese megfestése a gyerekek, a szülők, a bábszínház színészei közreműködésével, Piller Csaba szobrászművész vezetésével

Rovat: